Salon

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Gabinet kosmetyczny MILLENNIUM oferuje szeroki zakres usług kosmetycznych dla Pań i Panów. Jesteśmy autoryzowanym salonem firmy Thalgo, najbardziej znanej i cenionej na całym świecie profesjonalnej marki kosmetycznej, dzięki czemu możemy zaproponować zabiegi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i jak najszybszego odwiedzenia naszego salonu

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo profesjonalne zabiegi na twarz i ciało, które wykonujemy przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu kosmetycznego.

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm, mający zapewnić najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Staramy się aby nasz salon był miejscem gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach. Pracujące u nas kosmetyczki, które stale podnoszą swoje kwalifikacje, zadbają o Państwa zdrowie, wygląd i dobre samopoczucie.

Francuska kosmetyczna marka Thalgo, to jedna z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie profesjonalnych marek kosmetycznych, autor holistycznej filozofii, a także wielu patentów, które zrewolucjonizowały profesjonalny rynek kosmetyczny. W ciągu ponad 10 lat działalności na polskim rynku kosmetycznym firma Thalgo zdobyła najwyższe nagrody i wyróżnienia.

Dodaj komentarz